Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Białystok

Prowadzisz firmę na terenie Białegostoku? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Jeżeli prowadzisz swój biznes dobrze, a on nieustająco się rozwija, potrzebujesz grona zadowolonych klientów. Musisz więc zadbać o jak najlepszą jakość ich obsługi. Niezależnie od rodzaju działalności, firma oferująca nawet topowy produkt, pozbawiona dobrej i skutecznej obsługi klienta, nie osiągnie dużych wyników sprzedaży. Z pomocą może przyjść profesjonalna firma call center, która jest coraz bardziej poszukiwana na rynku. To naprawdę duża wygoda, którą docenia coraz więcej przedsiębiorców. 

Usługi Call Center Białystok

Usługa Call Center w Białymstoku to przekazanie wszelkich koniecznych obowiązków związanych z telemarketingiem w ręce wybranej przez nas, zewnętrznej firmy, która zadba o każdy konieczny szczegół, tak aby oferowane przez nią usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki temu Ty zostaniesz skutecznie odciążony wszelkimi kwestiami z tym związanymi. Usługi call center zazwyczaj wywołują u nas negatywne skojarzenia, przywodząc na myśl dobrze znaną nam nachalną sprzedaż, jednak oferowane przez nas usługi mają całkowicie inny charakter, dzięki czemu wpływają pozytywnie na funkcjonowanie i procesy sprzedażowe firmy.

Zakres naszych obowiązków to między innymi:

 • infolinia informacyjna,
 • telemarketing,
 • pomoc w procesach sprzedaży,
 • obsługa gwarancyjna i reklamacyjna,
 • wsparcie techniczne i customer service,
 • monitorowanie działań, w tym płatności czy należności.

Zakres oferowanych przez nas usług Call Center Białystok jest rozbudowany oraz zawiera wszelkie potrzebne zagadnienia, które konieczne są w związku z obsługą klienta. Każda szanująca się firma doceni wsparcie prawdziwych specjalistów w tej kwestii. Rozwiązanie to pozwala na uniknięcie wszystkich problemów w firmie, związanych z niedostateczną lub nieprawidłową obsługą klienta, którzy są tak istotni dla prawidłowego rozwoju firmy.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Call Center w Białymstoku 

  Call Center Białystok to naprawdę rozbudowana i profesjonalna sieć usługowa, konieczna dla prowadzenia sprawnego biznesu, niezależnie od profilu naszych działań. Oferowane przez nas usługi są w pełni kompletne, dzięki której powierzysz wszelkie konieczne kwestie w ręce profesjonalistów związanych z telemarketingiem i nie tylko. To zdecydowanie przełoży się na pozytywne wyniki sprzedażowe jak i dla rozwoju.

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Nasza oferta Call Center zawiera:

  • wsparcie sprzedażowe konieczne w każdej firmie, które pozwoli na wygenerowanie dużej ilości leadów, telesprzedaży, czy większej ilości spotkań z klientami. Wszystko to pozwoli uzyskać jak największy zysk dla Twojego przedsiębiorstwa
  • kwestię szeroko pojętej obsługi klientów i wszelkich zagadnień i zadań z tym związanych. To także usługi helpdesk czy back office. Po uzyskanie pełnej oferty czynności z zakresu customer service, skontaktuj się z nami.
  • doradztwo dla wszystkich procesów sprzedażowych i usługowych, w których pomocny może okazać się odpowiedni telemarketer. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na uzyskanie jak największej optymalizacji procesów, przy jednoczesnym wzroście procesów sprzedaży.
  • monitorowanie wszelkich kwestii związanych z finansami, płatnościami i fakturami, również tymi zaległymi. To także pomoc w monitorowaniu wynikłych długów oraz ocena ich aktualnego stanu płatności.
  • istotnie ważny serwis reklamacji, który jest niezbędny w procesie obsługi klienta. Powierzenie tych dość kłopotliwych obowiązków w ręce odpowiedniej firmy zewnętrznej pozwoli na rozwiązanie tego problemu.
  • badania i analizy z dziedziny marketingu, a więc prowadzenie potrzebnych ankiet czy kodowanie, zakończone stosownymi wynikami.
  • szeroko pojęty telemarketing, zarówno jako proces sprzedażowy jak i usługowy. Jeżeli posiadany przez Ciebie produkt nadaje się do tego typu sprzedaży, warto opracować skrypt rozmowy i zacząć jego sprzedaż.

  Czy warto wybrać ofertę call center?

  Call Center Białystok i jego oferta usług jest naprawdę duża, dzięki temu daje nam ona spore możliwości dla skutecznego i szybkiego rozwoju naszego biznesu. Warto więc wybrać odpowiednią i zaangażowaną firmę, która zadba o wszelkie kwestie związane z obsługą klienta. W wyborze dokładnie takiej sprawdź naszą ofertę. To odpowiednie rozwiązanie, ponieważ niezwykle dbamy o jakość oferowanych przez nas usług a do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i profesjonalnie. dzięki temu zyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania konieczne są do osiągnięcia jak największych zysków dla Twojego biznesu.

  Telemarketing i jego rola 

  Telemarketing to bardzo popularna opcja sprzedażowa, która z czasem zyskuje coraz większą liczbę klientów. Z naszą pomocą uzyskasz zdecydowanie wyższe wyniki sprzedaży i profesjonalną obsługę klienta, ponieważ za sukcesem firmy stoją najczęściej klienci. Nie warto więc rezygnować z profesjonalnych działań outsourcingowych, tylko wtedy możemy uzyskać rozwiązanie, które będzie zarówno skuteczne, jak i długofalowe. 

  Outsourcing Call Center- pomoc firmy zewnętrznej

  Outsourcing to bardzo popularne rozwiązanie, które oferuje zdecydowanie wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Telemarketing to jedna z wielu usług w outsourcingu, którą warto się zainteresować. To pomoże w wygenerowaniu znacznie większych przychodów .Znacząco redukuje koszty, daje dużą elastyczność w prowadzeniu firmy jak i oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w różnych istotnych kwestiach. Decydując się na to, warto znaleźć rzetelną i profesjonalną firmę call center, która zaoferuje nam usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek.  

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top