Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Bydgoszcz

Prowadzisz firmę na terenie Bydgoszczy? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Pojęcie call center nie jest owiane żadną tajemnicą. Istnieje jednak na jego temat wiele niedopowiedzeń i przeinaczeń, które wywołują irracjonalną nieufność względem tego typu firm. Domeną biznesu jednak jest logika i fakty – przyjrzyjmy się więc temu, jak naprawdę wygląda działalność firm outsourcingowych typu call center.

Najbardziej obrazowym obszarem działalności różnego rodzaju Call Center w Bydgoszczy będzie telemarketing. Warto jednak zaznaczyć, że tego typu firmy oferują o wiele więcej niż sprzedaż telefoniczną czy jej wspomaganie. W zrozumieniu, na jakiej zasadzie funkcjonują call center, bardzo pomocne jest pojęcie outsourcingu – czyli stosunkowo nowego (a przynajmniej nowo nazwanego) zjawiska w światowym biznesie.

Call center jako firma outsourcingowa – czym się zajmuje?

W swoich założeniach outsourcing opiera się na modelu B2B, gdzie jedna z firm przekazuje innej określony zakres pewnych kompetencji. Odwołując się do przykładu telemarketingu – może być to pozyskiwanie leadów, ofertowanie i finalizacja transakcji, jednak nie tylko. Outsourcing opisuje zasadniczo wszystkie zadania, które na stałe jedna firma może powierzyć drugiej. Call center jest pewnym obszarem outsourcingu, w którym głównym kryterium będzie kontakt telefoniczny z klientem czy innym odbiorcą w danej grupie.

Idąc tym tropem – oprócz najbardziej oczywistego telemarketingu – call center w Bydgoszczy i na terenie Polski oferują takie usługi jak:

 • Obsługa klienta (ang. Customer service)
 • Obsługa gwarancji i reklamacji
 • Śledzenie i weryfikacja opłat oraz należności klientów zleceniodawcy
 • Doradztwo techniczne
 • Przeprowadzanie badań rynkowych wśród potencjalnych grup odbiorców

Wymienione wyżej usługi należą do najpopularniejszych – w zależności od branży mogą one jednak przybierać jeszcze inne formy. Wiemy już zatem co oferują nam call center w Bydgoszczy – jednak jak możemy to wykorzystać w kontekście biznesowym?

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  W jaki sposób funkcjonują firmy typu call center i jak mogą Ci pomóc w rozwoju przedsiębiorstwa?

  Zadaniem firm outsourcingowych, w znaczeniu ogólnym, jest odciążenie zleceniodawcy w określonych kwestiach. Dzięki przekazaniu części zadań firmie zewnętrznej, przedsiębiorca musi je jedynie nadzorować – a nie zajmować się nimi bezpośrednio. Pozwala to zaoszczędzić znaczną ilość czasu i środków finansowych. Wygenerowanie takiej rezerwy jest z kolei kluczowe dla rozwoju każdej organizacji. Pozwala bowiem na inwestycję w kwestie takie jak analiza rynkumarketing czy budowanie strategii biznesowej. W przypadkach, gdy dana firma zajmuje się wszystkim sama – zazwyczaj nie ma możliwości poświęcenia im tyle uwagi, ile powinna. Skutkuje to obniżeniem wydajności, spadkiem sprzedaży i utratą potencjalnego dochodu.

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Jak znaleźć firmę outsourcingową w Bydgoszczy dopasowaną do naszych potrzeb?

  Domeną współczesnych firm typu call center jest specjalizowanie się w określonej branży (lub kilku branżach w przypadku większych firm). Wynika to z faktu, iż chcąc zapewnić zleceniodawcy najwyższą jakość usług muszą one zrezygnować z uniwersalności na rzecz ukierunkowanego rozwoju. Jeśli więc szukamy w Bydgoszczy call center, z którym chcemy nawiązać współpracę – wybierajmy tylko te, które specjalizują się w obsłudze naszej branży. Pozwoli to na zmaksymalizowanie korzyści i osiągnięcie najwyższej możliwej wydajności firmy. Stąd już tylko o krok do awansowania na lidera w branży i eskalację na obszar międzynarodowy.

  Dlaczego lepiej powierzyć niektóre kwestie Call Center Bydgoszcz, zamiast zajmować się nimi samodzielnie?

  Chcąc wyjaśnić kwestię tego, dlaczego lepiej niektóre zadania powierzyć call center, posłużymy się dość obrazowym przykładem. Załóżmy, że z bliżej nieznanej przyczyny zepsuł nam się telewizor. My nie posiadamy na tyle dużej wiedzy i narzędzi, aby naprawić go samodzielnie – możemy bowiem tylko bardziej zniszczyć urządzenie, a to narazi nas na duże straty finansowe. Pakujemy więc telewizor do samochodu i jedziemy do serwisu, w którym specjalista doskonale będzie wiedział co zrobić.

  Dokładnie tak samo wygląda kwestia współpracy z Call Center Bydgoszcz. Nie musimy korzystać z pomocy zewnętrznej firmy. Możemy spróbować poprowadzić sprzedaż czy badania rynku na własną rękę. Więcej nawet – do pewnego momentu może będzie nam to nawet wychodzić. W końcu jednak napotkamy mur, którego nie sposób przeskoczyć. Zamiast tego lepiej skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej – czyli swojej branży. Generowanie sprzedaży zostawmy specjalistom.

  Współczesny outsourcing – czyli jak wyglądają międzynarodowe standardy w call center?

  Pod kątem międzynarodowych standardów w branży outsourcingowej wiele się zmieniło w ostatnich latach. O ile wcześniej liczyły się tylko wyniki i cyferki – ilość wykonanych w ciągu dnia telefonów i zysk – o tyle teraz dużo większe znaczenie mają takie kwestie jak dobre imię i opinia klientów o danej firmie. W dzisiejszych czasach o wiele cenniejszy jest lojalny i zadowolony klient, niż ktoś, komu produkt lub umowa została wciśnięta na siłę i po miesiącu współpraca się zakończyła. I właśnie to jest głównym wyznacznikiem standardów pracy w nowoczesnych Call Center.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top