Call center Częstochowa - usługi telemarketingowe, cold calling

Prowadzisz firmę na terenie Częstochowy? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Wiele osób już na samo brzmienie sformułowania call center reaguje delikatną irytacją. Całkowicie mylnie to pojęcie jest mylone z nachalnymi telemarketerami, którzy oferują nam zakup garnków, zakupu pakietu ubezpieczenia czy wzięcia kredytu w banku. Współczesna branża call center jest jednak bardzo krytyczna wobec takiego postępowania.

Wynika to z dynamiki rynku i ewoluującej polityki biznesu na całym świecie. W dzisiejszych czasach o wiele ważniejsza jest otwartość na klienta i jego satysfakcja niż bezmyślne nabijanie słupków. W rzeczywistości współpraca z tego typu firmą outsourcingową może być dla Twojego biznesu ratunkiem lub okazją na szybki i efektywny rozwój.

Oferta call center w Częstochowie – co zawiera?

Rozwiązania outsourcingowe oferowane przez firmy typu call center to przede wszystkim zagadnienia związane z popularnym telemarketingiem, czyli między innymi wspomaganie lub bezpośrednie generowanie sprzedaży. Call Center w Częstochowie proponuje jednak swoim klientom o wiele więcej. Może odciążyć zasoby zleceniodawcy w takich kwestiach jak:

 • Analiza rynku
 • Obsługa klienta
 • Profesjonalne doradztwo
 • Śledzenie i nadzorowanie opłat oraz należności
 • Przyjmowanie i obsługa reklamacji
 • Obsługiwanie gwarancji

Jak więc widać – charakter działalności call center ma bardzo kompleksowy wydźwięk. Co więcej – realizacja tych usług nie odbiega w żadnym stopniu (a często nawet przewyższa) od standardów jakości, które spełnialibyśmy zajmując się wszystkimi tymi kwestiami we własnym zakresie. Wynika to z dużych zmian, które zaszły w zakresie outsourcingu w Polsce i na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą analizą, która obrazuje jak znacznemu przekształceniu uległy standardy pracy i jakości w kwestii funkcjonowania call center.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

  CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
  SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

   Call center kiedyś, a dziś – jakie zmiany zaszły w branży outsourcingu?

   Jeszcze kilkanaście lat temu branża outsourcingu w zakresie call center faktycznie pokrywałaby się z popularnym dzisiaj stereotypem. Bardzo często firmy tego typu zupełnie ignorowały kwestie etyczne czy profesjonalizm – usilnie nagabując potencjalnych klientów do kupienia usługi czy produktu, dopóki chociaż niektórzy z nich się nie zgodzili. W tym przestarzałym systemie znaczenie miały przede wszystkim liczby – ilość przeprowadzonych rozmów, ich czas oraz sfinalizowane transakcje. Krótko mówiąc – po “trupach” do celu.

   Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

   Zmieniło się jednak wiele – a w zasadzie wszystko.

   Po pierwsze – przedsiębiorcy zauważyli, że takie postępowanie pozwala co prawda na bieżąco pozyskać kilku dodatkowych klientów. Jeśli jednak na tysiąc wykonanych telefonów zaledwie pięćdziesiąt osób zdecydowało się na zakup, a reszta będzie źle nastawiona do danej firmy – czy faktycznie można to uznać za zysk? Jedyna poprawna odpowiedź brzmi: absolutnie nie!

   Całe szczęście, zostało to zauważone i rozpoczął się czas zasadniczych zmian na rynku outsourcingu. Dzisiaj o wiele większe znaczenie ma dobra opinia klienta o firmie i jego satysfakcja. Zadowolony klient bowiem nie tylko będzie współpracował z daną firmą przez długi czas, ale poleci ją swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Rośnie świadomość marki i dobra renoma – które stanowią jeden z głównych filarów współczesnego biznesu.

   Współpraca z Call Center Częstochowa – dlaczego jest dobrym pomysłem?

   Oprócz opisanego wyżej profesjonalizmu i wysokiej jakości usług, warto nawiązać współpracę z Call Center Częstochowa z jeszcze jednego względu. Jest to odciążenie zasobów wewnątrz naszej organizacji. Dzięki współpracy z firmą outsourcingową call center nie musimy przejmować się takimi kwestiami jak: telemarketing, obsługa klienta, reklamacje, badanie rynku. Otrzymujemy od nich wyniki i zysk, na którym możemy operować. Taka rezerwa oznacza ogromne możliwości rozwoju.

   Jak wykorzystać możliwości, które daje nam firma outsourcingowa?

   Dysponując dużą rezerwą czasu, pieniędzy i zasobów możemy znacznie przyspieszyć rozwój naszej firmy. Kompleksowe działania w zakresie marketingu, budowania świadomości marki, analizy rynku i tworzenia zaawansowanej strategii oraz planu biznesowego stanowią klucz do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Czyli sukcesu na skalę międzynarodową – bo koniec końców do tego dąży większość firm.

   Innymi słowy – nie musimy zajmować się nużącymi i długotrwałymi czynnościami w firmie. W naszym imieniu te działania realizuje inna firma, która jest wyspecjalizowana właśnie w kwestii bezpośredniej sprzedaży, obsługi czy doradztwa. Efekty, które osiąga bardzo często są znacznie bardziej zadowalające od tych, które osiągnęlibyśmy na własną rękę.

   Dynamika światowego rynku względem obecnych standardów outsourcingu w Polsce

   W skali międzynarodowej i ogólnoświatowej korzystanie z usług firm outsourcingowych nie jest niczym dziwnym – wręcz przeciwnie, praktycznie każde liczące się przedsiębiorstwo powierza część obowiązków innym firmom. W wielu przypadkach to właśnie dzięki takiemu podejściu te organizacje eskalowały poza granice swojego rodzimego rynku i przeprowadziły błyskawiczną ekspansję. Wszystko po to, aby stać się niekwestionowanymi liderami w swojej branży.

   Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

   Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

   Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

   Scroll to Top