Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Katowice

Prowadzisz firmę na terenie Katowic? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

W dzisiejszych czasach szybka oraz wysokiej jakości obsługa klienta jest kluczem do sukcesu praktycznie dla każdego przedsiębiorstwa. Bywa jednak tak, iż w siedzibie firmy nie ma wystarczającej liczby pracowników, narzędzi lub niekiedy czasu na tego typu obsługę. W takim wypadku dobrym wyborem może okazać się skorzystanie z usług jakie oferuje call center, dzięki czemu można uzyskać najwyższej jakości obsługę klienta i zaoszczędzić sporo czasu. Warto zatem wiedzieć na czym polega praca takiego calla center i dlaczego jest to opłacalny biznes w Katowicach.

Czym jest call center?

Zgodnie z definicją call center to instytucja zajmująca się szeroko pojętym kontaktem z wybranym klientem/grupami klientów w celu przedstawiania konkretnych ofert produktów lub usług poszczególnych przedsiębiorstw. Innymi słowy call center to zewnętrzny dostawca usług dla poszczególnych firm lub osób indywidualnych, który ma na celu pozyskiwanie, kontaktowanie się oraz rozwiązywanie wszelkich problemów i wątpliwości na rzecz zadowolenia klientów.

Praca w call center polega z kolei na stworzeniu lub otrzymaniu bazy klientów, z którą należy się kontaktować by móc przedstawiać im możliwie jak najbardziej skrojone na miarę potrzeb produkty lub usługi. 

Do zadań call center należą m.in.:

 • obsługa zamówień oraz zleceń ze strony klientów na rzecz firm i instytucji, z którymi Ci klienci współpracują;
 • obsługa skarg, zażaleń czy też np. zwrotów w przypadku niesatysfakcjonującej jakości obsługi ze strony wybranego przedsiębiorstwa, zbyt niskiej jakoś produktów lub oferowanych usług,
 • telemarketing tj. kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami wybranej firmy w celu przedstawienia im oferty oraz zachęcenia do skorzystania z wybranej oferty;
 • monitorowanie płatności czy też należności ze strony klientów np. czy należności wypływają w terminie;
 • szeroko rozumiany customer service polegający na dbaniu o odpowiednie relacje z klientami.

Jak zostało to przedstawione powyżej call center nie jest już jedynie nachalnym dzwonieniem wybranych osób chcących sprzedać garnki, telefony lub inne produkty o wątpliwej jakości. Coraz częściej jest to profesjonalna firma, która pośredniczy (i niejako odciążą) wybrane przedsiębiorstwo z bezpośrednim kontaktem z klientami.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Dlaczego warto zainteresować się tematyką call center?

  Niektóre osoby wciąż mogą podawać w wątpliwość zasadność założenia lub kontynuowania działalności call center. Przed podjęciem takiej decyzji warto jednak zdawać sobie sprawę, z ogromnych korzyści jakie płyną z prowadzenia call center oraz z np. telemarketingu. Do zalet prowadzenia działalności jaką jest call center zaliczają się:

  • możliwość obsługi zleceń wielu klientów jednocześnie – dzięki automatyzacji oraz standaryzacji procesów kontaktu z klientami można w jednym miejscu obsługiwać zamówienia wielu klientów jednocześnie. To pozwala na tworzenie nowych miejsc pracy oraz na rozwój zarówno pracowników jak i ogólnie całej firmy;

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  • możliwość wykonywania wielu zadań, często różniących się od siebie – do kompetencji call center należą m.in dbanie o odpowiednie relacje z klientami, kontakt telefoniczny oraz mailowy, obsługa i monitorowanie płatności ze strony klientów, obsługa zamówień, obsługa reklamacji oraz skarg czy też telemarketing. Dzięki temu każdy z pracowników call center może znaleźć niszę, w której dobrze się czuje i tam rozwijać się zawodowo. Daje to też możliwość tworzenia dedykowanych jednemu procesowi zespołów dzięki czemu można stworzyć zupełnie nowe struktury w call center;
  • adekwatne warunki finansowe do wykonywanych zadań – dzięki możliwości kontaktu z wieloma klientami oraz pełnej obsłudze administracyjno-finansowej siedziby call center mogą liczyć na bardzo duże zarobki oraz nagrody ze strony klientów zlecających im pracę. Dzięki temu w łatwy sposób można stworzyć bardzo dochodowy biznes zarówno w większych jak i mniejszych miastach.

  Na podstawie powyższych argumentów można śmiało stwierdzić, że call center jest jednym z najbardziej dochodowych działalności, którą można rozpocząć w wielu miejscach w Polsce.

  Call center w Katowicach – czy jest to opłacalne?

  Bazując na powyżej przedstawionych argumentach stworzenie call center w takim mieście jak Katowice wydaje się być idealnym pomysłem na biznes. Call center w Katowicach jest świetnym rozwiązaniem ze względu na dużą liczbę firm z branż usługowych, bankowych, ubezpieczeniowych lub innego typu, które potrzebują pośrednika w kontaktach ze wszystkimi swoim klientami i kontrahentami.

  Trudno byłoby sobie wyobrazić działanie nawet małego lub średniego przedsiębiorstwa, które ma nawet kilkuset klientów indywidualnych jak i biznesowych w miesiącu. Dzięki stworzeniu call center w Katowicach można zlecać zewnętrznym firmom usługi takie jak kontakt telefoniczny i mailowy, telemarketing, kontrolowanie przepływów finansowych i płatności na rzecz wybranego klienta i wiele innych. Dlatego też dobrze jest zdawać sobie sprawę, że call center w Katowicach to świetny sposób na stworzenie dochodowego biznesu i współpracę z różnymi grupami klientów.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top