Call Center w Poznaniu

Prowadzisz firmę na terenie Poznania? Szukasz nowych okazji biznesowych, leadów sprzedażowych, szans na zwiększenie liczby klientów Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Coraz więcej firm tego typu znajduje się w Polsce. Praktycznie w każdym większym mieście jest taka firma, a dochodzi również do tego, że ze względu na problemy z rotacją pracowników w większych miastach, zostają one przenoszone do zdecydowanie mniejszych, gdzie poziom bezrobocia bywa wyższy. Każda firma potrzebuje dobrej i satysfakcjonującej obsługi klienta. Dzięki wsparciu zewnętrznych firm i specjalistów jest to możliwe do osiągnięcia. Czym jest więc usługa call center i z jaką ofertą można spotkać się w Poznaniu? 

Czym jest usługa call center?

Usługa Call Center to nic innego jak oddelegowanie pewnych obowiązków do innej zewnętrznej firmy, która zadba o to, aby obsługa klienta stała na najwyższym poziomie, a Ty możesz zająć się innymi rzeczami. Nie jest to już tylko nachalna sprzedaż garnków przez telefon, ale też profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, ponieważ tylko ona może pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie i wizerunek Twojej firmy.

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Ma ona dość szerokie zastosowanie, ponieważ może ona zwiększać sprzedaż w Twojej firmie, ale również zapewnić profesjonalną i fachową obsługę klientów. 

  Do usług, które takie firmy proponują należą: 

  • infolinia informacyjna
  • obsługa gwarancyjna
  • obsługa reklamacji
  • monitoring płatności oraz należności
  • pomoc w sprzedaży usług
  • wsparcie techniczne
  • customer service
  • telemarketing

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Zakres działań jak widzimy jest bardzo szeroki i wszystkie są związane z obsługą klienta, ale nie tylko. Każda firma oferuję coś innego i w czymś innym się specjalizuje. Przy wyborze firmy, warto zdecydować się na specjalistów, którzy wiedzą w jaki sposób dbać o klienta, a także z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje zadania. Pozwoli to Tobie uniknąć problemów z zaspokojeniem potrzeb klienta. Odpowiednio dobrana firma pomoże w rozwoju Twojej firmy. 

  Oferta call center w Poznaniu

  Call Center Poznań daje spore możliwości, oferta, którą firmy prezentują w Poznaniu potrafi być wszechstronna i każdy przedsiębiorca, który planuje oddelegować różne zadania do firmy zewnętrznej na pewno znajdzie coś dla siebie. Ofertę call center możemy podzielić na różne kategorię: 

  • Wsparcie sprzedaży – jeśli zależy Ci na generowaniu leadów lub telesprzedaży, a może potrzebujesz więcej umawianych spotkań z potencjalnymi klientami, ta kategoria jest dla Ciebie, ponieważ znajdziesz w niej wszystko, aby poprawić zysk w Twojej firmie.
  • Obsługa klienta – w tej kategorii możesz znaleźć wszystko co jest związane z klientem i jego satysfakcją i zadowoleniem. Helpdesk, back office czy inne czynności związane z obsługą
  • Doradztwo – jeśli masz w planach wprowadzenie produktu, bądź usługi, którą będziesz chciał sprzedawać przez telefon, możesz wybrać tę kategorię, ponieważ zespół specjalistów zadba o to, aby Twój produkt był lepiej sprzedawany, może też pomóc w optymalizacji procesów czy po prostu szczerej  rozmowie i doradztwie
  • Monitoring należności – jeśli dużo czasu poświęcasz na to, aby przypominać swoim klientom o zaległych płatnościach, które mają do zrealizowania lub informowanie o wystawieniu faktury i wysłaniu jej do klienta to, to zadanie również możesz oddelegować firmie zewnętrznej. Może ona też informować przedsiębiorcę o powstaniu długu lub aktualnym stanie jego płatności.
  • Reklamacje – nikt chyba z nas nie lubi reklamacji, ale często klienci potrzebują takiego rozwiązania. Oddelegowując to zadanie do firmy zewnętrznej możesz uzyskać pełen profesjonalizm i szybkie rozpatrywanie reklamacji.
  • Badania marketingowe – przeprowadzanie ankiet i ich kodowanie to systematyczna i ciężka praca, ponieważ żyjemy w czasach gdzie każdy za czymś biegnie. Wiarygodne dane i analiza wyników pozostanie już po stronie firmy zewnętrznej
  • Sprzedaż przez telefon – w każdej branży istnieją różne metody sprzedaży swojego produktu, jeżeli Twój produkt jest możliwy do sprzedaży telefonicznej, możesz udać się do specjalistów i opracować skrypt rozmowy, zadbać o grupę docelową i co najważniejsze mierzyć wyniki.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Jeśli chodzi o Call Center Poznań oferta jest szeroka i możliwości są naprawdę sporę. Ważne jest to, aby znaleźć odpowiednią firmę, która pomoże nam profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem obsługiwać klienta. Dla każdego przedsiębiorcy zadowolony klient jest na wagę złota, a dbanie o niego sprawia, że w późniejszym czasie może po raz kolejny nam zaufać i polecić nas znajomym.

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Poznaniu?

  Telemarketing jest dzisiaj widoczny na każdym kroku, bardzo często jest on kojarzony negatywnie, ponieważ doświadczenia większości osób są takie, że zostały w jakiś sposób oszukane. Nie możemy oczywiście wrzucać wszystkich do jednego worka, ponieważ w każdej branży są firmy lepsze i gorsze. W Poznaniu istnieje bardzo dużo firm, które potrzebują profesjonalnej obsługi. 

  Poznań jest idealnym miejscem do rozwoju biznesu, ponieważ miasto dynamicznie się rozwija, a razem z nim przedsiębiorcy, którzy zatrudniają nowe osoby tym samym tworzą silne i stabilne zatrudnienie. Jest też idealnym miejscem jeśli dużo podróżujemy, ponieważ do każdej części w Polsce mamy stosunkowo blisko.

  Outsourcing sprzedaży w Poznaniu

  Wiąże się on znacząco z redukcją kosztów, a tym samym istnieją spore korzyści, które płyną dla samej firmy. Outsourcing sprzedaży daje zdecydowanie większą elastyczność prowadzenia biznesu. Call Center Poznań bardzo często oferuje pomoc w tej kwestii i znaczące doradztwo. Decydując się na tego rodzaju usługi, warto zainwestować w firmę, która ma w tym doświadczenie i jest rzetelna.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Przewiń do góry