Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Poznań

Prowadzisz firmę na terenie Poznania? Szukasz nowych okazji biznesowych, leadów sprzedażowych, szans na zwiększenie liczby klientów Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Coraz więcej firm tego typu znajduje się w Polsce. Praktycznie w każdym większym mieście jest taka firma, a dochodzi również do tego, że ze względu na problemy z rotacją pracowników w większych miastach, zostają one przenoszone do zdecydowanie mniejszych, gdzie poziom bezrobocia bywa wyższy. Każda firma potrzebuje dobrej i satysfakcjonującej obsługi klienta. Dzięki wsparciu zewnętrznych firm i specjalistów jest to możliwe do osiągnięcia. Czym jest więc usługa call center i z jaką ofertą można spotkać się w Poznaniu? 

Czym jest usługa call center?

Usługa Call Center to nic innego jak oddelegowanie pewnych obowiązków do innej zewnętrznej firmy, która zadba o to, aby obsługa klienta stała na najwyższym poziomie, a Ty możesz zająć się innymi rzeczami. 

Nie jest to już tylko nachalna sprzedaż garnków przez telefon, ale też profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, ponieważ tylko ona może pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie i wizerunek Twojej firmy.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

  CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
  SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

   Ma ona dość szerokie zastosowanie, ponieważ może ona zwiększać sprzedaż w Twojej firmie, ale również zapewnić profesjonalną i fachową obsługę klientów. 

   Do usług, które takie firmy proponują należą: 

   • infolinia informacyjna
   • obsługa gwarancyjna
   • obsługa reklamacji
   • monitoring płatności oraz należności
   • pomoc w sprzedaży usług
   • wsparcie techniczne
   • customer service
   • telemarketing

   Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

   Zakres działań jak widzimy jest bardzo szeroki i wszystkie są związane z obsługą klienta, ale nie tylko. Każda firma oferuję coś innego i w czymś innym się specjalizuje. Przy wyborze firmy, warto zdecydować się na specjalistów, którzy wiedzą w jaki sposób dbać o klienta, a także z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje zadania. Pozwoli to Tobie uniknąć problemów z zaspokojeniem potrzeb klienta. Odpowiednio dobrana firma pomoże w rozwoju Twojej firmy. 

   Oferta call center w Poznaniu

   Call Center Poznań daje spore możliwości, oferta, którą firmy prezentują w Poznaniu potrafi być wszechstronna i każdy przedsiębiorca, który planuje oddelegować różne zadania do firmy zewnętrznej na pewno znajdzie coś dla siebie. Ofertę call center możemy podzielić na różne kategorię: 

   • Wsparcie sprzedaży – jeśli zależy Ci na generowaniu leadów lub telesprzedaży, a może potrzebujesz więcej umawianych spotkań z potencjalnymi klientami, ta kategoria jest dla Ciebie, ponieważ znajdziesz w niej wszystko, aby poprawić zysk w Twojej firmie.
   • Obsługa klienta – w tej kategorii możesz znaleźć wszystko co jest związane z klientem i jego satysfakcją i zadowoleniem. Helpdesk, back office czy inne czynności związane z obsługą
   • Doradztwo – jeśli masz w planach wprowadzenie produktu, bądź usługi, którą będziesz chciał sprzedawać przez telefon, możesz wybrać tę kategorię, ponieważ zespół specjalistów zadba o to, aby Twój produkt był lepiej sprzedawany, może też pomóc w optymalizacji procesów czy po prostu szczerej  rozmowie i doradztwie
   • Monitoring należności – jeśli dużo czasu poświęcasz na to, aby przypominać swoim klientom o zaległych płatnościach, które mają do zrealizowania lub informowanie o wystawieniu faktury i wysłaniu jej do klienta to, to zadanie również możesz oddelegować firmie zewnętrznej. Może ona też informować przedsiębiorcę o powstaniu długu lub aktualnym stanie jego płatności.
   • Reklamacje – nikt chyba z nas nie lubi reklamacji, ale często klienci potrzebują takiego rozwiązania. Oddelegowując to zadanie do firmy zewnętrznej możesz uzyskać pełen profesjonalizm i szybkie rozpatrywanie reklamacji.
   • Badania marketingowe – przeprowadzanie ankiet i ich kodowanie to systematyczna i ciężka praca, ponieważ żyjemy w czasach gdzie każdy za czymś biegnie. Wiarygodne dane i analiza wyników pozostanie już po stronie firmy zewnętrznej
   • Sprzedaż przez telefon – w każdej branży istnieją różne metody sprzedaży swojego produktu, jeżeli Twój produkt jest możliwy do sprzedaży telefonicznej, możesz udać się do specjalistów i opracować skrypt rozmowy, zadbać o grupę docelową i co najważniejsze mierzyć wyniki.

   Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

   Jeśli chodzi o Call Center Poznań oferta jest szeroka i możliwości są naprawdę sporę. Ważne jest to, aby znaleźć odpowiednią firmę, która pomoże nam profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem obsługiwać klienta. Dla każdego przedsiębiorcy zadowolony klient jest na wagę złota, a dbanie o niego sprawia, że w późniejszym czasie może po raz kolejny nam zaufać i polecić nas znajomym.

   Call Center – Dlaczego warto rozwijać biznes w Poznaniu?

   Telemarketing jest dzisiaj widoczny na każdym kroku, bardzo często jest on kojarzony negatywnie, ponieważ doświadczenia większości osób są takie, że zostały w jakiś sposób oszukane. Nie możemy oczywiście wrzucać wszystkich do jednego worka, ponieważ w każdej branży są firmy lepsze i gorsze. W Poznaniu istnieje bardzo dużo firm, które potrzebują profesjonalnej obsługi. 

   Poznań jest idealnym miejscem do rozwoju biznesu, ponieważ miasto dynamicznie się rozwija, a razem z nim przedsiębiorcy, którzy zatrudniają nowe osoby tym samym tworzą silne i stabilne zatrudnienie. Jest też idealnym miejscem jeśli dużo podróżujemy, ponieważ do każdej części w Polsce mamy stosunkowo blisko.

   Outsourcing sprzedaży w Poznaniu

   Wiąże się on znacząco z redukcją kosztów, a tym samym istnieją spore korzyści, które płyną dla samej firmy. Outsourcing sprzedaży daje zdecydowanie większą elastyczność prowadzenia biznesu. Call Center Poznań bardzo często oferuje pomoc w tej kwestii i znaczące doradztwo. Decydując się na tego rodzaju usługi, warto zainwestować w firmę, która ma w tym doświadczenie i jest rzetelna.

   Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

   Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

   Scroll to Top