Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Gdańsk

Prowadzisz firmę na terenie Gdańska? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Usługi Call center coraz częściej wybierane są przez firmy, aby oddelegować część zadań. Nie są to już tylko duże miasta, ale te działalności powstają również w małych gdzie bezrobocie jest wyższe. W Call Center Gdańsk znajdziesz osoby, które nie tylko się w tym specjalizują, ale też dbają o dobro klienta. Na co trzeba zwrócić uwagę i czym dokładnie jest usługa Call center?

Czym jest usługa Call Center? Gdańsk 

Firmy, które chcą podnieść jakość świadczonych przez siebie usług znajdują firmę, która może przejąć część obowiązków i na nich się skupić. Oferta Call Center jest bardzo duża i każda firma, może zobaczyć gdzie w jej firmie jest słaby punkt i z tym problemem udać się do firmy, która się w tym specjalizuje, a co za tym idzie podnieść również satysfakcje z zadowolenia klienta. 

Dzisiaj to nie jest już tylko nachalna sprzedaż dywanów czy innych rzeczy przez telefon. Bardzo często telefon może służyć do profesjonalnego kontaktu czy umawiania spotkań. 

Telemarketing jest dzisiaj spotykany na każdym kroku i jak w każdej branży mamy firmy lepsze, gorsze ale jedno jest pewne. Dobra firma, która ma swojej ofercie usługi Call Center może sprawić, że Twoja firma wejdzie na wyższy poziom. Usługi Call Center można podzielić na dwa podstawowe obszary. Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących. Profesjonalne firmy przygotowują spersonalizowaną ofertę i są dostosowane do celów i planów Twojej firmy. Nie warto sugerować się tylko i wyłącznie ceną, ponieważ najniższa cena niestety nie idzie za jakością. 

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Oferta Call Center w Gdańsku

  W każdym mieście mamy sporo różnych firm, które zajmują się pomocą i obsługą firm. W Gdańsku możemy wyróżnić kilka kategorii w której każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Jeśli zależy nam na podniesieniu sprzedaży możemy zgłosić się z problemem umawiania spotkań. W ten sposób ograniczymy wydatki w firmie, a dział Call Center Gdańsk, który się w tym specjalizuje podniesie skuteczność umówionych wizyt handlowych, a Ty podniesiesz swoje zyski.

  Najczęściej świadczone usługi firmy Call Center

  • pozyskiwanie i utrzymanie stałych klientów
  • prowadzenie infolinii 
  • pozyskiwanie leadów dla Twojej firmy
  • umawianie spotkań

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Aby znaleźć odpowiednią firmę, której oddelegujesz te zadania warto sprawdzić czy posiadają gotowe i uniwersalne rozwiązania i funkcje. Mogą to być: 

  • raportowanie działań
  • weryfikacja i udostępnianie przeprowadzonych rozmów
  • wykrywanie numerów, które są nieaktywne
  • kolejkowanie połączeń 

  Dowiedz się też czy istnieje możliwość integracji Twojego systemu CRM z systemem danej firmy. Może ona znacząco zwiększyć jakość obsługi.

  Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze firmy Call Center

  • Doświadczenie firmy – jest to bardzo ważne, ponieważ tylko firma, która posiada w swoich działaniach dobre portfolio, może wpłynąć korzystnie na wizerunek i jakość usług prezentowanych przez Twoją firmę.
  • System do Call Center – firma musi posiadać profesjonalny system. Możliwe do wykonania raporty, nagrywanie rozmów i przechowywanie ich jest bardzo ważne.
  • Jakość bazy danych – profil Twojej działalności musi być odpowiednio przygotowany do odpowiedniej bazy danych. Dobra baza oszczędzi również czas, ponieważ telefony będą wykonywane do osób zainteresowanych
  • Sposób rozliczania – poprawnie przygotowane leady to najlepsze rozwiązanie, ponieważ stoi za nimi klient, który rzeczywiście jest zainteresowany naszą ofertą.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Telemarketing wymaga też skutecznego wykorzystywania odpowiednich narzędzi, aby efektywnie pozyskiwać klientów. Sprawdź czy firma też ich używa. Mogą to być kampanie SMS, E-mail marketing, Live Chat czy obsługa Hot Lead, która zapewnia, że kluczowy klient będzie traktowany z maksymalną wydajnością. Takiego klienta nazywamy wtedy kiedy jest on zainteresowany naszą ofertą i kupnem.

  Dlaczego warto rozwijać biznes w Gdańsku?

  Każde większe miasto niesie za sobą szereg korzyści. W Gdańsku mamy dostęp do wszystkiego. Miasto dynamicznie się rozwija, a razem z nim nasza firma może wchodzić na coraz wyższe szczeble. Ważne jest to, aby nie stać w miejscu. Miasto daje naprawdę duże możliwości, ale to od nas samych zależy czy osiągniemy sukces. Gdańsk jest oceniany przez właścicieli firm jako wysoki potencjał biznesowy i warto rozwijać tam biznes. Najbardziej przyciąga ich atrakcyjność miejsca. 

  Outsourcing sprzedaży w Gdańsku

  Sprzedaż telefoniczna jest dzisiaj bardzo opłacalna. Nie trzeba zatrudniać pracowników, a wystarczy znaleźć doświadczoną firmę oferującą takie usługi i zlecić jej projekt sprzedażowy. Firma, która korzysta z outsourcingu ponosi jedynie koszty zapłaty za usługę zrealizowania projektu. Zdecydowanie jest to tańsza opcja, niż zatrudnienie kilku pracowników do firmy i wyszkolenie ich do pracy. Zasięg sprzedaży telefonicznej nie ma żadnych ograniczeń. Liczby wykonywanych codziennie połączeń może być liczona w setkach albo tysiącach. Telemarketing kojarzy się dzisiaj dość negatywnie, ale dobrze przeprowadzony może przynieść niesamowite zyski. Przedstawiciele handlowi nie dadzą rady dotrzeć do tylu osób w ciągu dnia co dział zajmujący się sprzedażą telefoniczną. W ten sposób możemy ograniczyć wydatki, a skupić się na tym co przynosi nam zysk.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top