Konferencje sprzedażowe w 2020 roku


Czas czytania artykułu: 7 minut(y)

Według naszych szacunków, w Polsce zatrudnionych jest ok. 130 tys. osób związanych ze sprzedażą.

Do tego grona należą: Dyrektorzy sprzedaży, Managerowie sprzedaży, Przedstawiciele handlowi, Pracownicy call center oraz Sprzedawcy. Konferencjami sprzedażowymi interesują się także Właściciele firm, Ownerzy serwisów internetowych czy nawet osoby związane z marketingiem, który mocno współpracuje ze sprzedażą. Naturalną ścieżką rozwoju nie tylko osobistego, ale również zawodowego jest udział w konferencjach, których tematyka dotyczy właśnie sprzedaży, handlu oraz obszarów im pokrewnych.

Prezentowane na naszej liście konferencje charakteryzują się szerokim spektrum tematycznym, w którym każda zainteresowana handlem osoba znajdzie coś dla siebie. Dla przykładu zakres eventów dotyczy nie tylko technik sprzedażowych, ale także samego commerce (związanego z działaniami internetowymi), sprzedaży w marketplace’ach czy dotyka wąskich specjalizacji jak sprzedaż w usługach hotelowych.

Popularność konferencji sprzedażowych wynika głównie z pozycji sprzedaży w każdym przedsiębiorstwie oraz znaczeniu kadr związanych z handlem. Nie da się ukryć, że sprzedaż jest jednym z istotniejszych procesów, a szkolenie pracowników niemalże obowiązkową inwestycją. Od siły działu handlowego będzie zależeć siła całej firmy. Na naszej liście znajdą Państwo szeroki przekrój konferencji sprzedażowych, zarówno tych bezpłatnych, jak i tych, w których udział wiąże się z wygospodarowaniem większego budżetu. Zachęcamy do szybkiego bookowania udziału w konferencji, w imię zasad „kto pierwszy, ten lepszy” i „im szybciej, tym taniej”. Koszty partycypacji w eventach sprzedażowych często uzależnione są od terminu rezerwacji, gdzie najkorzystniejsze warunki finansowe panują zaraz po ogłoszeniu pierwszych terminów.

Prezentowana przez nas lista będzie uzupełniana na bieżąco w ciągu całego 2020 roku. Jeżeli nie znajdujesz na naszej liście swojego eventu i chcesz dodać o nim informacje, skontaktuj się z nami pisząc na adres get@hotlead.pl. Z przyjemnością uzupełnimy nasz zbiór o Twoje wydarzenie.

Poniżej znajdą Państwo listę konferencji sprzedażowych w Polsce na rok 2020:

 

STYCZEŃ 2020

 

Analiza i narzędzia w sprzedaży

14 ‑ 15 styczeń 2020, Warszawa, Hotel Novotel Airport

Strona www: https://www.pb.pl/konferencje/analiza-i-narzedzia-w-sprzedazy-99001392-df24-4d42-b072-391f62a8dd90

Ceny biletów: od 2295 zł netto

Opis: Zapraszamy Państwo do udziału w wyjątkowej konferencji poświęconej analitycznemu podejściu do procesów sprzedaży, obsługi klienta i relacji z pracownikami. Chcemy pokazać jak skutecznie realizować założenia sprzedażowe w oparciu o rzetelną analizę naszej sytuacji. Spojrzymy na sprzedaż praktycznie i narzędziowo. Nie będziemy mówić o przyszłości i trendach, powiemy jak optymalnie pracować by zrealizować cele, usprawnić współpracę z działem marketingu czy zarządem poprzez efektowne zaprezentowanie naszych planów i dokonań.

 

Marketplace Academy 2020

22 styczeń 2020, digital knowledge village, Puławska 457, Warszawa

Strona www: https://marketplaceacademy.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/Marketplaceacademy.eu/

Ceny biletów: od 799 zł netto

Opis: Największa w Polsce konferencja o sprzedaży na Amazon, eBay, Real.de i innych platformach sprzedażowych! Dwa dni praktycznej wiedzy, analiza konkretnych case’ów. Pierwszy raz w Polsce formuła Akademii nastawiona na dostarczenie uczestnikom czystej merytoryki. Zdobędziesz wiedzę jak wchodząc na platformy sprzedasz więcej produktów, zwiększysz rotację towarów i wygenerujesz nawet o kilkadziesiąt procent większe obroty.

 

Finał Sales Angels

22 styczeń 2020, Warszawa, Hotel Double Tree by Hilton (Wawer)

Strona www: https://final.salesangels.pl/

Ceny biletów: od 540 zł netto

Opis: Wystąpią najwyżej ocenieni eksperci w 2019r. przez członków społeczności – praktyków sprzedaży. Największa dawka merytoryki o sprzedaży na m2 – konkretne wskazówki i praktyki sprzedażowe. Najlepiej oceniane wydarzenie dla profesjonalistów sprzedaży. Spotkania Sales Angels mają realny wpływ na budowanie Twoich kompetencji handlowych i podnoszenie Twojej wartości na rynku.

 

Sztuka Sprzedaży, II Edycja

30 styczeń 2020, Warszawa

Strona www: https://floweffect.pl/sztukasprzedazy2/

Facebook: https://www.facebook.com/events/2460501787564889/

Ceny biletów: od 290 zł netto

LUTY 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

MARZEC 2020

 

Konferencja Mazur, Osman, Burneeejko

07.03.2020, Warszawa

Strona www: https://www.osmpower.pl/konferencja

Facebook: https://www.facebook.com/events/3065306440170015/

Ceny biletów: 200 zł

Opis: Pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz na jednej scenie – Osman, Mazur i Burnejko podzielą się z Tobą swoimi technikami z zakresu marketingu, brandingu, sprzedaży i mentalnego high-performance. Żadnych fajerwerków, motywacyjnego pompowania, dyskotekowych świateł i skakania w rytm muzyki. Tylko esencja wiedzy od ludzi, którzy są praktykami. Skierowana, do których ludzi interesują wyniki, a nie ozdobniki. PRELEGENCI:

Marcin Osman – Jak używać social mediów, aby zbudować społeczność wiernych fanów, klientów i ambasadorów. A wszystko po to, aby móc zrezygnować z biura, pracowników i standardowego prowadzenia biznesu. Marcin podzieli się z uczestnikami praktycznymi case study, które będą poruszać takie tematy jak działanie w social mediach, współpraca z influenserami, jak kontent tworzyć, aby najlepiej promować Twój biznes i brand.

Mirek Burnejko – Jak zaprojektować procesy i zautomatyzować biznes, aby móc przeprowadzić się na Maderę.

Rafał Mazur – High ticket selling, czyli sprzedaż produktów i usług za duże pieniądze twarzą w twarz lub przez telefon. Innymi słowy, Rafał pokaże Ci jak stać się diabelnie skutecznym w relacji z klientami premium.

 

BEOMNI 2020 – Dolina Krzemowa sprzedaży na marketplace’ach

13-14.03.2020, Wrocław

Strona www: https://setup.pl/konferencja-be-omni/

Facebook: https://www.facebook.com/events/wroclaw-poland/b-e-o-m-n-i-2020-ecommerce-conference-wroc%C5%82aw-27-28032020/1362862187197514/

Ceny biletów: konferencja jest bezpłatna

Opis: To spotkanie ma wymiar praktyczny. Scena należy do klientów, nie do gwiazd z branży sprzedających swoje usługi i szkolenia. Tu posłuchasz historii sukcesów, poznasz trudności, jakich doświadczyli, ci którzy na co dzień zajmują się sprzedażą w kanałach eBay, Amazon, Rakuten. Zapraszamy na spotkanie! Pierwsze takie i wyjątkowe, bo naszym gościom proponujemy ZMIANĘ w aspekcie spotkania i myślenia o biznesie na marketplace’ach. Pierwsza zmiana związana jest z ideą, którą chcemy się dzielić – warto być omnichannel’owym sprzedawcą! Dalej… scena, prelekcje, to tylko i wyłącznie studium przypadków. Żadnej teorii, żadnej sprzedaży usług i szkoleń. Co więcej, macie możliwość skonfrontowania swoich szans i wątpliwości z ludźmi, którzy na co dzień tworzą wielkie i mniejsze e-biznesy!

 

KWIECIEŃ 2020

 

XII Poland & CEE Retail Summit

1-2 kwiecień 2020, Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, ul. Modlińska 6D, Warszawa

Strona www: https://retail-conferences.com/

Ceny biletów: od 995 zł netto

Opis: Forum odbędzie się 1-2 kwietnia 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania. Spotkaj się z dowolnym uczestnikiem kongresu w specjalnie wyznaczonej strefie Business Stage! Na producentów i kupców sieci handlowych czeka Retail Village – w tej edycji stawiamy nie tylko na największych graczy, ale również na lokalne sieci handlowe, spotkasz ich w specjalnie zbudowanym miasteczku.

 

National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży

2 kwiecień 2020, PGE Narodowy, Warszawa

Strona www: https://nationalsales.pl/kongres-nsc-program/

Facebook: https://www.facebook.com/kongresnsc/

Ceny biletów: od 359 zł netto

Opis: Sprzedaż wymaga zaangażowania oraz wiedzy z obszarów zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych. Prężnie rozwijające się firmy nieustannie usprawniają swoją pracę poprzez stosowanie rozwiązań, które wpływają na skuteczność działań sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw mniejszym i średnim przedsiębiorstwom oraz każdemu, kto pragnie się rozwijać się w sprzedaży stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży.

Inspiracja i techniki sprzedaży, psychologia sprzedaży i mistrzostwa oraz wiedza płynąca z praktyki i doświadczenia naszych prelegentów to połączenie, które sprawia, że nasz kongres jest właśnie tym, co pozytywne przełoży się na Państwa sprzedaż i sukces zawodowy.

Udział w Kongresie potwierdzany certyfikatem sygnowanym przez naszych Partnerów: Koźmiński Executive Business School oraz Kirov Strategic Negotiatiors.

 

Sprzedaż w branży hotelowej

16 kwiecień 2020, Warszawa

Strona www: https://nationalsales.pl/nsc-hotels-program/

Ceny biletów: od 349 zł netto

Opis: Rynek hotelowy w Polsce od ostatniej dekady przeżywa intensywny rozwój. Do 2022 roku mają podwoić swoje zyski, w porównaniu do ostatnich 10 lat. Nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze względów turystycznych, ale również biznesowych. Wg raportu Hotel Marketing & Technology Trends opracowanego przez ekspertów Profitroom przy współpracy z partnerem – firmą doradczą Deloitte, w kolejnych latach zaobserwujemy dalszy wzrost sprzedaży usług hotelarskich przez internetowe kanały sprzedaży. W świecie zdominowanym przez agresywne działania marketingowe i wykorzystanie technologii, coraz więcej wymagań stawianych jest przed sprzedażą bezpośrednią. To w niej drzemie największy potencjał, aby zarabiać więcej.

Sprzedaż wymaga zaangażowania oraz wiedzy z obszarów zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych. Prężnie rozwijające się firmy nieustannie usprawniają swoją pracę poprzez stosowanie rozwiązań, które wpływają na skuteczność działań sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rosnącego rynku hotelarstwa stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży i zarządzania w branży hotelowej.

NSC Hotels to jedyny w Polsce Kongres w całości poświęcony zwiększaniu skuteczności sprzedaży zarówno od strony specjalistów jak i kadry zarządzającej.

 

World Sales Congress

24 kwiecień 2020, Poznań

Strona www: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/poznan/world-sales-congress-2020-maksimum-osiagniec-w-sprzedazy-poznan-242077/

Ceny biletów: od 390 zł netto

Opis: Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu! Sukces to cele, cała reszta to komentarze. Skupienie się na celach to cecha wszystkich ludzi sukcesu. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to kompetencja kluczowa do osiągnięcia sukcesu. Życie podobne jest do zamka szyfrowego, tylko ma znacznie więcej kombinacji. Jeśli tylko ustawisz numery we właściwej kolejności zamek otworzy się – to żaden cud ani kwestia szczęścia. Jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem liczb, nie ma znaczenia kim jesteś, pozwól sobie na dojście do MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ.

 

MAJ 2020

 

I Love Commerce

Poznań, 12-13 maj 2020

Strona www: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/ilovecommerce/

Facebook: https://www.facebook.com/events/sala-ziemi-pozna%C5%84-congress-center/i-love-sales-commerce-targi-pozna%C5%84-12-13052020/856210048061100/

Ceny biletów: od 570 zł netto

Opis: Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się I Love E-commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział ? Przegapiłeś/aś bowiem moment, kiedy e-commerce i klasyczna sprzedaż przestały być dwoma oddzielnymi światami.

Commerce, czyli z ang. handel, to nie e-handel, nie e-commerce, nie eMarketing, tylko znacznie szersze pojęcie, obejmujące handel i sprzedaż zarówno w klasycznej formie, jak i internetowej. Na konferencji I Love Commerce zobaczysz, jak szybko zacierają się różnice między światami online i offline.

We współczesnych realiach internetowa i klasyczna sprzedaż cały czas się przenikają – sklepy stacjonarne wchodzą do Internetu, a z kolei sklepy internetowe decydują się na otwieranie stacjonarnych placówek (lub chociaż show roomów) i tworzenie własnych linii produktów. Na I Love Commerce zobaczysz, jak wejść do świata offline oraz jak wejść w świat online, maksymalizując efekty dzięki synergii, robiąc to sprawnie, czyli skutecznie i ekonomicznie.

 

Retail and FMCG Congress

27-28 maj 2020, Warszawa, Global Expo

Strona www: https://www.kongresrynkufmcg.pl/

Ceny biletów: od 2790 zł netto

Opis: RETAIL & FMCG CONGRESS POLAND & CEE to najważniejsze spotkanie dedykowane branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od 13 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy na rynku FMCG, top managerów z handlu oraz ekspertów, naukowców i analityków.

CZERWIEC 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

LIPIEC 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

SIERPIEŃ 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

WRZESIEŃ 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

PAŹDZIERNIK 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

 

LISTOPAD 2020

 

Morfologia sprzedaży

XI Konferencja Menedżerów Sprzedaży, Gdańsk – Amber Expo, 25 listopada 2020

Strona www: https://www.morfologiasprzedazy.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MorfologiaSprzedazy/

Ceny biletów: 699 zł netto

Opis: MORFOLOGIA SPRZEDAŻY to konferencja przeznaczona dla menedżerów sprzedaży i osób nadzorujących sprzedaż. Nasza misją jest wspieranie strategii WIN-WIN w sprzedaży, która jest kluczem do biznesowego partnerstwa między firmami. Wspieramy również partnerskie zarządzanie zespołami sprzedaży.

Pierwsza edycja konferencji odbyła się w listopadzie 2012. W tym roku jubileuszowa X edycja.

 

GRUDZIEŃ 2020

Brak informacji o zbliżających się konferencjach.

4.8/5 - (5 ocen/y)

Autor artykułu:

  • hotLead.pl

    Pozyskiwanie klientów, generowanie leadów sprzedażowych (B2B), outsourcing sprzedaży w Polsce i zagranicą. Skup się na obsługiwaniu, a nie pozyskiwaniu klientów i zajmij się tym, co naprawdę ważne dla Twojej firmy.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top