inflow CRM

<- Powrót do bazy Partnerów

Inflow CRM to elastyczny system CRM stworzony dla firm, które szukają prostego i przejrzystego rozwiązania dającego jednocześnie możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Łatwość konfiguracji sprawia, że użytkownicy są w stanie zaledwie w kilkanaście minut dostosować CRM do własnych potrzeb i zacząć pracę. W Inflow CRM znajdziemy m.in moduły Klienci i Kontakty, dzięki którym możemy budować bazy potencjalnych klientów i osób istotnych dla naszego biznesu. 

Dodatkowo narzędzie oferuje rozbudowany moduł zarządzania szansami sprzedaży za pomocą tablicy kanban. To, co wyróżnia Inflow CRM to możliwość łatwego konfigurowania wielu procesów sprzedaży bez limitów już w podstawowym pakiecie. Dodatkowo Inflow CRM umożliwia planowanie zadań, również z wykorzystaniem integracji z Kalendarzem Google. Jednak to nie wszystko, na co można liczyć korzystając z Inflow CRM. 

Twórcy postawili sobie za cel zapewnienie prostego i elastycznego narzędzia, ale dodatkowo chcą pomóc firmom, które mają specyficzne potrzeby branżowe i nie mogą znaleźć niedrogiego i przejrzystego systemu CRM, który byłby dostosowany do ich potrzeb. Już teraz w Inflow CRM można znaleźć pakiet Inflow Event dedykowany firmom szkoleniowym i organizatorom innych wydarzeń, a wkrótce mają pojawić się kolejne pakiety przeznaczone wybranym branżom. 

Adres strony internetowej: https://www.inflowcrm.pl/

Scroll to Top