Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Lublin

Prowadzisz firmę na terenie Lublina? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Profesjonalna i w pełni satysfakcjonująca obsługa klienta jest na wagę złota. Niezależnie od rodzaju prowadzonego biznesu, wsparcie firm zewnętrznych i specjalistów z call center jest to w pełni konieczne. Działania tego typu są potrzebne w praktycznie każdej firmie, niezależnie od profilu jej działalności. Lublin jest miastem zróżnicowanym pod względem działalności przedsiębiorstw, dzięki czemu szczególnie zasługuje na uwagę i pomoc wyspecjalizowanych osób z zewnątrz. To duża wygoda, która zyskuje coraz większe uznanie.

Usługa Call Center Lublin

Usługa Call Center to oddanie obowiązków w ręce innej firmy zewnętrznej, która w pełni zadba o to, aby obsługa zawsze była na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu Ty możesz zająć się innymi, ważnymi obowiązkami. Usługi tego typu kojarzą nam się z nachalnymi metodami sprzedażowymi, jednak oferowane przez nas profesjonalne usługi mają o wiel bardziej szeroki zakres, dzięki czemu wpływają one pozytywnie na wzrost sprzedaży.

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm, takie jak między innymi:

 • infolinia informacyjna,
 • obsługa gwarancji i reklamacji, 
 • pomoc w procesie sprzedażowym i płatnościach,
 • wsparcie techniczne i customer service,
 • telemarketing 

Zakres działań Call Center Lublin jest zatem bardzo rozbudowany i obejmuje wszelkie zagadnienia konieczne przy obsłudze klienta. Każda dobrze prosperująca firma potrzebuje pomocy specjalistów dla skutecznej obsługi klientów. To pozwala na uniknięcie wszelkich problemów wynikłych z niewystarczającego zaspokojenia potrzeb klientów, czy skutecznej pomocy dla rozwoju firmy.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Oferta Call Center w Lublinie

  Call Center Lublin to naprawdę rozbudowana oferta usługowa, która z pewnością trafi w gusta każdego przedsiębiorcy w tym mieście. Jest to w pełni kompletna usługa, dzięki której skutecznie przełożysz konieczne zajęcia w ręce naszej profesjonalnej firmy, dla uzyskania maksymalnego zysku przy jednoczesnym minimum formalności. 

  Oferta ta zawiera:

  • konieczne wsparcie sprzedażowe, dzięki którym wygenerujesz dużo leadów lub telesprzedaży, umówisz więcej spotkań z klientami; czyli wszystko to, co pozwoli Ci uzyskać jak największy zysk,
  • obsługę klientów i związane z tym zagadnieniem zadania, dla uzyskania przez nich pełni zadowolenia. Są to między innymi usługi helpdesk czy back office. W uzyskaniu pełnej oferty czynności skontaktuj się z nami.
  • doradztwo we wszelkich procesach sprzedażowych i tych związanych z usługami, które chcesz sprzedać z pomocą telemarketingu. Nasz wyspecjalizowany zespół pomoże w skutecznej optymalizacji procesów, przy jednoczesnym uzyskaniu dobrej sprzedaży,
  • monitorowanie należności w tym zaległych płatności lub wystawieniu faktury i innych koniecznych dokumentów. To także monitoring powstałych długów i aktualnych stanach płatności.
  • Serwis reklamacji, który jest niezwykle potrzebny dla klientów. Powierzenie jego zadań firmie z zewnątrz to niebywała szybkość i dokładność w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
  • Badania z dziedziny marketingu, przeprowadzanie ankiet, kodowanie itd. Wygodna forma dla danych i analizy ich wyników.
  • Telemarketing– czyli proces sprzedaży przez telefon. Jeżeli dany produkt jest odpowiedni do tego typu rozwiązań, możesz opracować wybrany skrypt rozmowy i wybrać ten sposób dystrybucji Twoich towarów. 

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Call Center – czy warto wybrać tą ofertę?

  Call Center Lublin i jego oferta jest naprawdę rozbudowana, dzięki czemu daje spore możliwości dla skutecznego rozwoju. Warto znaleźć odpowiednią firmę zaangażowaną w obsługę klienta. W wyborze odpowiedniej sprawdź naszą ofertę. Dla nas każdy przedsiębiorca i jego biznes jest niezwykle istotny. Dzięki temu zyskujemy wśród naszych klientów potrzebne zaufanie oraz doświadczenie. W wyborze odpowiedniej i specjalistycznej firmy, wybierz nasze rozwiązania, konieczne do osiągnięcia jak największych zysków.

  Dlaczego warto rozwinąć firmę z pomocą telemarketingu w Lublinie?


  Telemarketing stale zyskuje na wartości. Z jego pomocą uzyskujemy znacznie wyższe wyniki sprzedażowe, zajmujemy się sprawną obsługą klienta, czy też opieramy na nim cały potencjał firmy. Niesłusznie kojarzony jest on przez nas negatywnie, ma bowiem w sobie naprawdę duży potencjał. Warto więc zainwestować w rozwiązania oferujące skuteczną i wielopoziomową pomoc dla biznesu. Lublin to miasto o zdecydowanie wielu możliwościach do dynamicznego rozwoju, zarówno firm jak i ich pracowników. 

  Outsourcing, czyli pomoc firmy z zewnątrz

  Outsourcing w procesie sprzedaży wiąże się z redukcją kosztów, dzięki czemu daje spore korzyści płynące do firmy. To o wiele lepsza elastyczność dla jej prowadzenia, jak również doradztwo i pomoc w różnych kwestiach. Decydując się na tego typu usługi, warto znaleźć odpowiednio rzetelną i sprawdzoną firmę, posiadającą znaczne doświadczenie. Unikniemy dzięki temu przykrych niespodzianek i wszelkich rozczarowań. Telemarketing to także rodzaj skutecznego outsourcingu, który pozwoli nam wygenerować zdecydowanie większe przychody z wszelkich podjętych w tym zakresie działań, jak również wpłynie pozytywnie na działanie całej firmy. 

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top