Call center, usługi telemarketingowe, cold calling - oferta Tarnów

Prowadzisz firmę na terenie Tarnowa? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Call Center w naszym społeczeństwie jest zdecydowanie owiane złą sławą. Nawet samo wypowiedzenie tego sformułowania na głos ma pewien pejoratywny wydźwięk – a najgorsze jest to, że całkiem niesłusznie!

Każdy z nas wie co nieco na temat branży call center. Jak się jednak okazuje – nasza wiedza nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Obraz branży, który rysuje społeczeństwo jest bowiem dużo bardziej przerysowany i karykaturalny od tego, jaką postać przybiera faktycznie. A trzeba przyznać – w dzisiejszych czasach jest to postać profesjonalna i, co najważniejsze, będąca w stanie znacznie pomóc Ci w rozwoju Twojego Biznesu!

Call Center – nie takie straszne, jak je malują

Natrętni telemarketerzy, kredyty i ubezpieczenia wciśnięte na siłę – stereotypów na temat call center w Tarnowie jest mnóstwo. Większość z nich jednak jest właśnie tym – stereotypami, które nia mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Czego więc możemy się spodziewać po tego typu firmie outsourcingowej? Przede wszystkim profesjonalnego podejścia do pracy. Firmy typu call center mają świadomość swojej złej renomy – w związku z tym muszą jeszcze bardziej się starać, aby przekonać klientów odnośnie własnej wartości. W jaki sposób to robią?

Co wchodzi w zakres usług call center? To nie tylko telemarketing!

Przede wszystkim uświadamiają odbiorców, że call center to nie tylko osławiony telemarketing. Trzeba bowiem zaznaczyć, że branża ma do zaoferowania znacznie więcej – czyli między innymi:

  • Customer service – czyli profesjonalną obsługę klienta
  • Doradztwo – techniczne lub innego charakteru, zawsze na najwyższym poziomie
  • Monitoring należności – czyli weryfikowanie ile powinni zapłacić zleceniodawcy klienci i czy faktycznie to zrobili
  • Obsługa reklamacji
  • Przeprowadzenie badań rynkowych

Jak możemy więc zauważyć – oferta firm outsourcingowych typu call center skupia się na odciążeniu zleceniodawcy w kwestiach związanych z telefonicznym kontaktem z klientami. I w zasadzie to sformułowanie może posłużyć za najwierniejszą definicję tego typu firm. Warto przy tym dodać, że wszelkie zadania wykonywane dla klienta muszą go godnie reprezentować. Nie może być więc mowy o natręctwie, nagabywaniu czy przymuszaniu odbiorców zleceniodawcy do czegokolwiek.

Wspieramy klientów z całej Polski i zagranicy, a usługi telemarketingu wykonujemy głównie w:

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Zróżnicowana oferta call center – Tarnów

  Każde większe miasto na terenie Polski stanowi siedzibę jednej lub kilku firm działających w branży. Call center Tarnów oznacza przede wszystkim ogromne możliwości wyboru. W dzisiejszych czasach bowiem żadna firma outsourcingowa nie oferuje usług całkowicie kompleksowych pod kątem branży. Wynika to z faktu, iż do efektywnej sprzedaży, doradztwa czy obsługi konieczna jest specjalistyczna wiedza. Call Center specjalizują się więc w wybranych dziedzinach, aby dostarczyć klientom usługę najwyższej jakości.

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Jak rozwija się branża outsourcingu? Profesjonalny telemarketing i wiele innych

  Przywołując na chwilę wspomniany na początku stereotyp na temat call center postaramy się coś sprostować. O wiele bardziej pasuje on do sytuacji tych firm sprzed kilkunastu lat. Dzisiaj jednak z wielu powodów call center zaczęły się rozwijać w kierunku naprawdę profesjonalnej obsługi, która niekiedy znacznie przewyższa oczekiwania czy kompetencje działów wewnątrz firm zleceniodawców. Właśnie dlatego rośnie popularność tego typu firm. Jeśli bowiem przedsiębiorca ma do wyboru utrzymywanie całego działu sprzedaży, szkolenie handlowców i nieustanne nadzorowanie ich pracy, a powierzenie wszystkich tych kwestii firmie, która w sprzedaży się specjalizuje – decyzja raczej nie powinna wymagać zbyt dużej analizy.

  W jaki sposób call center pomoże Ci rozwinąć biznes?

  Głównym zadaniem call center jest odciążenie klienta w kwestiach, które nie wymagają jego bezpośredniego udziału. Przekazanie tych kompetencji firmie zewnętrznej jest dla przedsiębiorcy decyzją stwarzającą ogromne możliwości. Oszczędza on bowiem pieniądze i zasoby ludzkie oraz czas.

  Ta rezerwa może zostać spożytkowana na wiele sposobów: od zasadniczej restrukturyzacji firmy, przez inwestycję w marketing i analizowanie rynku, aż po budowanie zaawansowanej strategii biznesowej, która pozwoli przeprowadzić etapową eskalację działalności firmy nawet do obszaru ogólnoświatowego. Te możliwości są w zasięgu ręki – wystarczy wykonać pierwszy krok i przekazać kilka kwestii w ręce ludzi, którzy się na nich faktycznie znają. Dlaczego więc nie spróbować?

  Ewolucja firmy typu call center na przestrzeni ostatnich lat

  W stosunku do ubiegłych lat branża outsourcingu zmieniła się nie do poznania. Pierwszym obszarem ewolucji jest dla niej zakres działania. Kiedyś bowiem outsourcing był bardziej niszowy i ograniczony do dosłownie kilku przestrzeni. Dzisiaj jednak możemy spotkać się z setkami, jeśli nie tysiącami firm outsourcingowych, które oferują rozmaite usługi.

  Nie mamy tutaj na myśli tylko call center rzecz jasna – ale znacznie szerszy i bardziej rozwinięty obszar usług na rynku. Prognozy wskazują, że ta tendencja będzie się utrzymywać jeszcze przez kilka najbliższych lat.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top