Generowanie lead'ów w Bydgoszczy

Prowadzisz firmę na terenie Bydgoszczy? Szukasz nowych, potencjalnych klientów, którzy przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedażowych Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Jak zwiększyć sprzedaż i jak robić to efektywnie w Bydgoszczy?

Generowanie leadów to kluczowe pojęcie, bez którego trudno w dzisiejszych czasach myśleć o nowoczesnym marketingu i sprzedaży. Jego esencją są działania, które przyspieszają przyciąganie nowych klientów, pozwalają zorientować się, jakie są ich potrzeby i powody, dla których kupują.   Równie ważne są dane demograficzne odbiorców, ich preferencje zakupowe, a nawet informacje o miejscu, z którego pochodzą. Dotyczy to zarówno Bydgoszczy, jak i każdego innego miasta, w którym rozwija się dynamicznie biznes. 

Z czym wiąże się termin lead generation? 

Lead generation jest procesem zdobywania wartościowych kontaktów do osób lub firm, które mogą zostać klientami. Jest to główny cel aktywności w działach marketingowych firm i profesjonalnych sprzedawców. Organizacja, która rozwija się bardzo szybko, potrzebuje skutecznych rozwiązań na dwa zasadnicze problemy – jak zwiększyć sprzedaż i znaleźć klienta? 

Pojedynczy lead to potencjalny klient, czyli osoba, która przejawia jakiekolwiek zainteresowanie produktem lub usługą. Zadaniem sprzedawcy jest pozyskiwanie klientów, czyli przede wszystkim skłonienie użytkownika do skorzystania z oferty lub rezygnacji. Nie oznacza to nachalnej perswazji, ale raczej pomoc w podjęciu decyzji. Bardzo często okazuje się, że początkowo dana osoba nie zdecydowała się na zakup, ale po pewnym czasie przekonała się do oferty i stała się klientem.  

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Jak wygląda skuteczne pozyskiwanie nowych klientów? 

  Pozyskiwanie leadów to konkretny proces, w którym nowy użytkownik zapoznaje się z produktem lub usługą, dokonuje wyboru i zostawia swoje dane kontaktowe. Nie jest to wyłącznie działanie, w którym chodzi jedynie o domknięcie sprzedaży. Ważnym zagadnieniem jest także budowanie wartości dla klienta i tworzenie długoterminowej relacji.  

  Generowanie leadów sprzedażowych można podzielić na kilka etapów. Każdy z nich ma olbrzymie znaczenie i pełni ważną rolę: 

  1. Przedstawienie oferty klientowi – pokazanie potencjalnych korzyści, 
  2. Skierowanie klienta na stronę z dokładnym opisem produktu lub usługi, 
  3. Przyciągnięcie uwagi nabywcy – dzięki temu może zostawić swoje dane, 
  4. Wypełnienie formularza – pokazuje, na co zwracają uwagę osoby, które są zainteresowane konkretnym produktem. 

  Powyższy schemat można powielać, a jednocześnie dostosowywać do różnych branż, firm, a nawet rynków. W razie potrzeby można go też modyfikować, np. wprowadzając up sell lub inne techniki marketingowe. 

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Dlaczego warto budować biznes w Bydgoszczy? 

  Bydgoszcz to największe miasto, ośrodek gospodarczy i administracyjny w województwie kujawsko – pomorskim. W Polsce zajmuje 8 miejsce pod względem liczby mieszkańców. Jest siedzibą oddziałów wielu korporacji międzynarodowych, organizacji kapitałowych czy koncernów. To atrakcyjne miejsce, w którym opłacalne jest generowanie leadów b2b oraz zakładanie nowych działalności gospodarczych.  

  Bydgoszcz tworzy aglomerację z pobliskim Toruniem. Posiada również świetne połączenia autostradowe z Poznaniem, z Gdańskiem czy z Łodzią. Dzięki rozwiniętej branży przemysłowej i rozbudowanemu sektorowi usług, Bydgoszcz może śmiało konkurować z największymi miastami w Polsce. Jest to doskonałe miejsce do stworzenia nowej firmy, a dzięki rozwiniętej sieci kontaktów można łatwo dowiedzieć się, jak pozyskać nowych klientów. 

  Z tego powodu, duże firmy chętnie działają w mieście nad Brdą. Wśród 10 największych przedsiębiorstw można znaleźć firmy, liczące się w całej Polsce: 

  1. PESA 
  2. Atos Poland Global Services sp. z o.o. 
  3. Oponeo.pl SA 
  4. Frosta 
  5. SPX Flow Technology Poland 
  6. Supravis SA 
  7. Hanplast   
  8. Abramczyk Sp. z o.o.   
  9. Grupa Kapitałowa Immobile 
  10. MMP Neupack Polska   

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top