Generowanie lead'ów w Lublinie

Prowadzisz firmę na terenie Lublina? Szukasz nowych, potencjalnych klientów, którzy przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedażowych Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Jak zwiększyć sprzedaż, czyli generowanie leadów sprzedażowych w Lublinie

W obecnych czasach, technologia towarzyszy nam niemal w każdym aspekcie naszego życia. To właśnie przy pomocy naszych urządzeń mobilnych, podtrzymujemy konwersacje z najbliższymi, czytamy internetowe poradniki i artykuły blogowe, ale co najważniejsze dokonujemy zakupów. Z tego też powodu, większość sprzedawców, posiadających spore przedsiębiorstwa, decyduje się na umieszczenie swoich produktów lub usług w internecie. Istnieją zarówno te bardziej, jak i mniej popularne metody pozyskania klientów, które niosą za sobą różne efekty. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak pozyskać klienta przy pomocy generowania leadów. Serdecznie zapraszamy do czytania.

Pozyskiwanie nowych klientów – czym tak naprawdę są leady?

Na samym początku jednak, zanim odpowiemy na pytanie, jak pozyskać klienta na usługi, wyjaśnijmy sobie jedną, zasadniczą kwestię. Jeśli w przestrzeni internetowej, pracujesz już od wielu lat, z pewnością nie raz zetknąłeś się z tym pojęciem. Jeżeli jednak swoją przygodę ze sprzedażą online rozpocząłeś stosunkowo niedawno, może ono wydawać Ci się obce. Według najprostszej definicji, lead jest po prostu osobą lub firmą, która może stanowić potencjalnego klienta. Ci natomiast, pełnią kluczową funkcję w powodzeniu metody pozyskiwania leadów. 

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Kto może być potencjalnym klientem? Dosłownie każdy internauta. Kto jednak staje się potencjalnym klientem? Osoby, które wykazały jakiekolwiek zainteresowanie produktem, bądź usługą Twojej firmy czy organizacji. Zainteresowanie to, objawia się poprzez wypełnienie formularza, gdzie potencjalny klient zostawi swoje dane kontaktowe. W marketingu, generowanie leadów B2B to pierwszy krok w stronę zwiększenia ruchu na stronę, który w konsekwencji przekłada się na większą ilość zainteresowanych. Łatwo już domyślić się, że pozyskiwanie leadów B2B jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem, jeśli chcemy znacznie zwiększyć swoje dochody. 

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Generowanie leadów w czterech krokach – pamiętaj o tych zasadniczych kwestiach!

  1. Na samym początku, zadbaj o opis usługi lub produktu swojej firmy. Powinien odznaczać się czytelnością oraz prostotą w odbiorze, ale jednocześnie zachęcać do zapoznania się z Twoją ofertą. Spróbuj wyróżnić swoją organizację na tle lokalnej konkurencji. 

  2. Kolejnym etapem, który odgrywa kluczową rolę w procesie, lead generation, jest oczywiście przekierowanie potencjalnego klienta na odpowiednią witrynę z usługą Twojej firmy. 

  TOP 10 firm w Lublinie – czyli dziesięć najsilniejszych firm w mieście (pod względem rocznych przychodów), które doskonale wyczuły potrzeby klientów i potrafiły skutecznie to wykorzystać:

  1. Emperia Holding S.A.
  2. Black Red White S.A.
  3. Stokrotka Sp. z o. o.
  4. Grupad Dystrybucyjna Tradis Sp. z o.o. 
  5. Zakłady Azotowe Puławy S.A.
  6. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
  7. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” S.A.
  8. Fabryka Łożysk Toczonych FŁT-Kraśnik S.A.
  9. Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.
  10. Zakład Mięsny „Wierzejki” J. M. Zdanowscy S.J.

  3. Jak pozyskać nowych klientów, którzy będą regularnie zaglądać na stronę Twojej firmy lub organizacji? Najskuteczniejszym sposobem, jest stworzenie strony docelowej. Powinna ona zawierać ofertę, a także formularz. Przy pomocy tego drugiego, potencjalny klient zostawi swoje dane kontaktowe, takie jak na przykład numer telefonu czy adres e-mail. 

  4. Ostatni etap jest najtrudniejszy, a co za tym idzie – wymaga od nas poświęcenia największej ilości pracy. Polega on na przygotowaniu formularza, dzięki któremu zyskamy wszelkie niezbędne informacje na temat stworzonego leadu.

  Zbliżamy się wielkimi krokami do zakończenia naszego artykułu. Pora więc na krótkie podsumowanie. Mamy nadzieję, że dzisiejszy poradnik nieco przybliżył Ci kwestię pozyskiwania klientów. Jak zdobyć więcej klientów? Pamiętaj, że aby wyróżnić się wśród lokalnej konkurencji rynkowej przy pomocy lead generation, najważniejsza jest przede wszystkim oryginalność, a także skrupulatność oraz zdolność do nieszablonowego myślenia.

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top