Generowanie lead'ów w Toruniu

Prowadzisz firmę na terenie Torunia? Chcesz podnieść wyniki sprzedażowe, pozyskać nowych, potencjalnych klientów dla Twoich usług i produktów? Skontaktuj się z nami.

Jak zwiększyć sprzedaż, czyli skuteczne generowanie lead`ów w Toruniu

Generowanie leadów jest procesem zdobywania wartościowych kontaktów do osób, które mogą stać się klientami. Obejmuje także różne działania marketingowe, które mają przybliżyć firmę do transakcji sprzedaży. Należy do nich zbieranie informacji o klientach, ich zainteresowaniach czy potrzebach. Ma to także wiele wspólnego z ich miejscem zamieszkania i prowadzenia aktywności życiowej. Znajomość lokalnego rynku, jakim jest miasto Toruń, również może pokazać, na czym warto się skupiać, budując biznes. 

Co oznacza pojęcie lead generation? 

Lead generation to termin, który często pojawia się w branży e-commerce. Jest często słyszany w wypowiedziach marketingowców i osób, które profesjonalnie zajmują się prowadzeniem sprzedaży. Jest to dla nich najważniejsze pojęcie, które jest odpowiedzią na pytanie – jak zwiększyć sprzedaż? 

Lead oznacza każdą osobę bądź firmę, która interesuje się daną usługą lub produktem i jest skłonna go kupić. W tym momencie nie jest jeszcze na etapie zakupu, wymaga aktywności ze strony sprzedawcy. Mogła wypełnić kwestionariusz, zostawić swój adres mailowy lub pokazać, że ma określoną potrzebę. Z punktu widzenia lejka sprzedażowego, są to osoby, które są na “tak”, ale nie podjęły jeszcze ostatecznej decyzji. 

CHCESZ POZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW? 
SZUKASZ OFERTY GENEROWANIA LEAD’ÓW DLA SWOJEJ FIRMY?

Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą

  Jak pozyskać nowych klientów? 

  Generowanie leadów sprzedażowych to rozpoznanie konkretnego klienta, który wyraził chęć kupna, jeszcze zanim doszło do samej transakcji. W ten prosty sposób można zwiększyć skuteczność sprzedaży.  

  Generowanie leadów b2b lub do indywidualnych osób w praktyce można sprowadzić do 4 prostych kroków: 

  1. Prezentacji produktu lub usługi przyszłym klientom, 
  2. Motywowania nabywcy do wzięcia udziału w ofercie. Wskazanie konkretnego adresu z możliwością skorzystania z propozycji, 
  3. Strony sprzedażowej – czyli tzw. landing page`a. Zawiera gotową ofertę wraz z ankietą, w której klient zostawia informacje o sobie, 
  4. Formularza – jest to podstawa do uzyskania wartościowego kontaktu. 

  Pozyskiwanie klientów w powyższej formule jest uniwersalnym sposobem na systematyczne zwiększanie sprzedaży na każdym rynku, niezależnie od branży, potrzeb konsumenckich czy uwarunkowań lokalnego rynku.  

  Szukasz jakościowych lead’ów dla swojej firmy? Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą.

  Dlaczego Toruń jest miejscem, w którym rozwija się biznes? 

  Toruń jest atrakcyjnym miastem dla inwestorów, turystów oraz osób, które chciałyby rozwinąć swój biznes i rozpocząć pozyskiwanie nowych klientów. Liczne projekty infrastrukturalne, które zostały zakończone w 2021 roku sprawiły, że miasto posiada doskonały transport.  

  Toruń znajduje się na głównym szlaku komunikacyjnym Polski, w relacji północ – południe. Znajduje się w sąsiedztwie innych ważnych ośrodków miejskich – Bydgoszczy, Płocka czy Grudziądza. Można się z niego stosunkowo szybko dostać do Poznania, Łodzi czy Gdańska. Toteż nic dziwnego, że największe firmy chętnie lokują w nim swoje siedziby lub organizują oddziały.  

  Na terenie Torunia znajduje się 10 przedsiębiorstw, które zajmują czołowe miejsca w rankingach największych firm w Polsce: 

  1. Neuca, 
  2. TZMO, 
  3. ThyssenKrupp Energostal, 
  4. Krajowa Spółka Cukrowa, 
  5. Apator, 
  6. Nova Trading, 
  7. CPP Toruń – Pacific, 
  8. United Beverages, 
  9. Interhandler, 
  10. PBDI. 

  Jak wygląda sytuacja gospodarcza Torunia? 

  Toruń jest drugim największym miastem w województwie kujawsko – pomorskim. Jednocześnie jego mieszkańcy zarabiają najwięcej w całym regionie. Zgodnie z danymi GUS-u w roku 2020 było to średnio 5133,63 zł brutto na osobę.  

  Toruńska gospodarka opiera się głównie na handlu, dynamicznie rosnącym sektorze IT oraz działalności finansowej. Duży udział mają także różne gałęzie przemysłu, turystyka oraz branża medyczna. Jest to miejsce, w którym młode firmy mogą w łatwy sposób rozpocząć pozyskiwanie leadów i budowanie wartościowych kontaktów biznesowych. 

  Kwalifikowane lead’y bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. Sprawdź.

  Skorzystasz na 2-4 nowych klientach tygodniowo?

  Umów się na bezpłatną konsultację ze swoim doradcą i zacznij kampanię generowania leadów już dzisiaj

  Scroll to Top