Marketing Manager

Firma hotLead.pl to agencja, której zadaniem jest pozyskiwanie potencjalnych klientów, generowanie leadów sprzedażowych oraz wsparcie w procesach związanych z outsourcingiem sprzedaży. Pomagamy firmom rozwijać się w oparciu o sprawdzone metody lead generation, nie tylko w Polsce, ale także zagranicą.

Marketing Manager będzie odpowiedzialny za koordynowanie działań marketingowych firmy. Od idealnych kandydatów wymagamy doświadczenia w zakresie prowadzenia kampanii marketingowych w sektorze B2B i opcjonalnie B2C, popartego portfolio (linki, przykłady kampanii, raporty). Sprawdzona wiedza w zakresie tworzenia i wykonywania wielokanałowych kampanii, które wykorzystują taktyki przychodzące i wychodzące będzie dodatkowym atutem.

Twoje zadania:

  • Opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie działań marketingowych związanych z firmą oraz jej klientami
  • Współtworzenie i wprowadzanie strategii marketingowej firmy
  • Realizacja projektów marketingowych zarówno w języku polskim, jak i angielskim
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • Przygotowywanie rekomendacji w oparciu o analizy rynku, sprzedaży, aktualne trendy, potrzeby konsumenckie oraz działania konkurencji
  • Ścisła współpraca z innymi działami (w tym działem sprzedaży) w celu realizacji strategii rozwoju firmy

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy dla sektora B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i współpracy w interdyscyplinarnych zespołach
  • Znajomość nowoczesnych kanałów i narzędzi komunikacji marketingowej (digital)
  • Umiejętności analizy, myślenia biznesowego i podejmowania decyzji
  • Wzorowa organizacja pracy, zadań i czasu
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista, doskonała organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą), radzenie sobie ze stresem i presją czasu, samodzielność, sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne znalezienie szukanych informacji, komunikację mailową (np. z supportem technicznym), przygotowania raportu z researchu w danym temacie

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej, zadaniowej, w dowolnym wymiarze godzinowym, w dowolnych godzinach dnia i lokalizacji
  • Możliwość rozwoju oraz szkolenia w wybranym temacie

Aplikacja powinna zawierać:

  • Tytuł wiadomości e-mail: Marketing Manager
  • CV lub opis dotychczasowego doświadczenia i umiejętności
  • Informację o dostępności (przewidywany wymiar godzinowy pracy np. 5h dziennie)

Prosimy o wysłanie aplikacji na adres: kariera@hotlead.pl oraz o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez hotLead.pl z siedzibą w Poznaniu”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), niniejszym informujemy, że administratorem danych jest hotLead.pl z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Scroll to Top