10 wtyczek do Chrome dla każdego dobrego sprzedawcy


Czas czytania artykułu: 5 minut(y)

Ręka w górę, kto chciałby pracować mniej, ale nie stracić na efektywności?

Chyba wszyscy myślimy o zwiększeniu produktywności naszych codziennych obowiązków, prawda? Praca osób związanych ze sprzedażą to często długi i czasochłonny cykl wielu zadań jednocześnie. Właśnie dlatego potrzebujemy małych pomocników, którzy niczym armia małych elfów pozwolą wyrwać nam godzinkę każdego dnia na … (tutaj każdy wpisuje co zrobi, z zapasem wolnego czasu).

Z pomocą przychodzą nam właśnie funkcjonalne rozszerzenia, które przydadzą się w pracy każdej osobie związanej ze sprzedażą i handlem. Podobno rzemieślnik jest tak dobry, jak jego narzędzia, przekonajmy się więc, co faktycznie może poprawić naszą wydajność. Prezentujemy listę 10 wtyczek (rozszerzeń) do Google Chrome, które ułatwią zmagania z codziennymi obowiązkami i sprawią, że Twoja przeglądarka stanie się użytecznym kombajnem sprzedażowym. Zaczynajmy!

 

Black Menu for Google™

Najszybszy dostęp do wszystkich narzędzi Google na wyciągnięcie jednego kliknięcia. Black Menu zapewnia szybki dostęp do ulubionych usług Google, dzięki wygodnemu menu rozwijanemu, które umożliwia korzystanie z wyszukiwania, Google+, tłumaczenia i wielu innych niezbednych skrótów bez opuszczania strony, na której aktualnie jesteś. Dostosuj menu, wskazując „Dodaj” i przeciągając / klikając wybrane usługi z obszernej listy usług. Aby usunąć usługi, przeciągnij je w prawo, aby usunąć je ze swojej listy. Za pomocą tego narzędzia szybko połączysz się z Google Translate, Maps, YouTube, Keep, News, Gmail, Drive i wielu innych.

 

LinkedIn Sales Navigator do Gmail

Przedstawiamy LinkedIn Sales Navigator dla Gmaila – bezpłatny i wygodny sposób na budowanie lepszych relacji poprzez przeglądanie bazy wiedzy LinkedIn na temat Twoich potencjalnych klientów bez konieczności opuszczania skrzynki odbiorczej. To rozszerzenie Chrome jest dostępne w dwóch wersjach: „Lite” dla bezpłatnych członków LinkedIn i „Premium” dla subskrybentów LinkedIn Sales Navigator.

 

LastPass: Free Password Manager

LastPass to wielokrotnie nagradzany menedżer haseł, który zapisuje hasła i zapewnia bezpieczny dostęp do nich z każdego komputera i urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić to zapamiętać tylko jedno hasło – Twoje hasło główne LastPass. Zapisz wszystkie nazwy użytkownika i hasła w LastPass, a ono automatycznie zarejestruje się w Twoich witrynach i zsynchronizuje Twoje hasła tam, gdzie ich potrzebujesz. „Ten solidny menedżer haseł to bezpłatne narzędzie, które obsługuje wiele systemów operacyjnych i przeglądarek”. – Wybór redaktorów PCMag.

 

Find Email Address & Phone Number – AeroLeads

Jednym kliknięciem znajdź adres e-mail i numer telefonu z takich serwisów jak: LinkedIn, Crunchbase, AngelList. Wtyczka chrome AeroLeads pozwala znaleźć dane biznesowe z różnych stron, które można przenieść do ulubionych CRM za pomocą jednego kliknięcia. Rozpocznij bezpłatny okres próbny z 10 kredytami, aby zobaczyć, jak znaleźć potencjalnych klientów dzięki AeroLeads.

 

Clearbit Connect – Supercharge Gmail™

Znajdź adresy e-mail pracowników dowolnej firmy i wyświetlaj przydatne dane kontekstowe każdego, kto kontaktował się z Tobą e-mailem. Connect zapewnia dostęp do największej i najbardziej aktualnej bazy danych na świecie. Po zainstalowaniu Connect informacje milionów firm i osób będą dostępne za jednym kliknięciem. Clearbit Connect to mały widget, który znajduje się na pasku bocznym Gmaila. Wyświetla przydatne informacje o osobach, które do Ciebie wysyłają e-maile oraz pozwala znaleźć adres e-mail każdego użytkownika bez opuszczania skrzynki odbiorczej.

 

SEO Analysis & Website Review by WooRank

Wtyczka umożliwia natychmiastową analizę SEO i zbadanie witryn np. Twoich klientów lub konkurencji pod kątem SEO, urządzeń mobilnych, użyteczności i mediów społecznościowych. Najświeższe dane, kiedy i gdzie chcesz. Analiza SEO i przegląd witryny przez WooRank to bezpłatne rozszerzenie Chrome, które natychmiast zapewnia dokładny przegląd danych domeny w witrynie i poza nią, aby uzyskać pełny obraz optymalizacji witryny. Rozszerzenie SEO Analiza i przegląd witryny analizuje witrynę, którą aktualnie odwiedzasz w przeglądarce i generuje przejrzysty raport, który uwypukli wszelkie problemy wpływające na dostępność, czytelność, użyteczność i możliwość wyszukiwania. Dane WooRank dostępne w rozszerzeniu pomogą Ci poprawić skuteczność marketingową własnej witryny. Możesz także przejrzeć witrynę innej osoby, aby wyświetlić linki zwrotne konkurenta lub zobaczyć, jakiej technologii używa potencjalny lider sprzedaży w swojej witrynie.

 

Prioritab

Ciekawa wtyczka, która pełni funkcję przypominania o ustawionych wcześniej priorytetach. Za każdym razem, kiedy otworzysz nową kartę w swojej przeglądarce.

 

Forest: stay focused, be present

Forest zapewnia ciekawe rozwiązanie, które pozwoli Ci uchronić się przed uzależnieniem od Internetu. Możesz zasiać ziarno w lesie. W ciągu następnych 30 minut to ziarno stopniowo wyrośnie na drzewo. Jeśli jednak nie będziesz w stanie oprzeć się pokusie i zaczniesz przeglądać strony internetowe na Czarnej liście np. Facebook czy YouTube, Twoje drzewo uschnie. Dzięki temu interesującemu mechanizmowi poczucie osiągnięcia i odpowiedzialności zmusi naszych użytkowników do unikania rozpraszania uwagi bez bólu. Pozostań skupiony w przyjemny sposób.

 

Google Calendar

Łatwo sprawdzaj Kalendarz Google i dodawaj nowe zdarzenia ze stron, które odwiedzasz. Uzyskaj przycisk na pasku narzędzi przeglądarki, który możesz łatwo kliknąć, aby zobaczyć nadchodzące wydarzenia z Kalendarza Google, bez opuszczania strony. A jeśli korzystasz z witryn z zakodowanymi wydarzeniami specjalnymi, możesz kliknąć przycisk, aby natychmiast dodać wydarzenia do kalendarza. Przycisk wyświetla pomarańczowy znak plus za każdym razem, gdy na przeglądanej stronie znajdują się wydarzenia, które można dodać do kalendarza.

 

Hunter: Find email addresses in seconds

Znajdź adresy e-mail z dowolnego miejsca w Internecie za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki Hunter dla Chrome możesz od razu dowiedzieć się, z kim się skontaktować podczas odwiedzania strony internetowej. Wraz z adresami e-mail możesz uzyskać nazwiska, stanowiska pracy, sieci społecznościowe i numery telefonów. Wszystkie dane mają źródła publiczne wyszczególnione w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarka domen to najpotężniejsze narzędzie do wyszukiwania wiadomości e-mail w swoim rodzaju. Kliknij ikonę w Chrome, aby znaleźć wszystkie adresy e-mail związane z odwiedzaną witryną. Obejmuje najczęściej używany wzorzec wiadomości e-mail, filtry działów i źródła publiczne. Adresy e-mail są oznaczone jako zweryfikowane lub zwrócone z wynikami pewności. Jeśli adres e-mail nie został jeszcze zweryfikowany, możesz to zrobić, klikając ikonę znacznika wyboru obok niego.

5/5 - (1 ocen/y)

Autor artykułu:

  • hotLead.pl

    Pozyskiwanie klientów, generowanie leadów sprzedażowych (B2B), outsourcing sprzedaży w Polsce i zagranicą. Skup się na obsługiwaniu, a nie pozyskiwaniu klientów i zajmij się tym, co naprawdę ważne dla Twojej firmy.

    View all posts

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top